Перейти до content

Доступ

Компанія Unilever.com прагне надавати доступ до веб-сайту всім користувачам, забезпечуючи при цьому багатий візуальний досвід взаємодії з користувачем.


Web-стандарт

Unilever.com дотримується стандартів W3C Web Access Accessibility (WCAG) 2.0 до рівня AA. Усі сторінки використовують дійсний, структурований, семантичний HTML5. Візуальний стиль забезпечується каскадними таблицями стилів (CSS), а розширена взаємодія з користувачем забезпечується JavaScript.

174/5000 Unilever.com прагне бути повністю доступним для користувачів без CSS або JavaScript. Там, де зображення використовуються для показу відповідного текстового вмісту, надається текстова альтернатива.

Навігація за допомогою клавіатури

Unilever.com підтримує стандартну навігацію за клавіатурою на основі табуляції.

Навігація за допомогою розпізнавання голосу

Оскільки Unilever.com дотримується веб-стандартів, користувачі можуть здійснювати навігацію за допомогою програмного забезпечення для розпізнавання голосу.

Розміри шрифту

Нові браузери підтримують зміну розміру тексту або масштабування сторінки, щоб дозволити користувачам збільшити розмір основного вмісту сторінки.

Після вибору розміру тексту або масштабування рекомендується оновити вікно веб-переглядача, оскільки деякі заголовки не змінюватимуться, доки це не буде зроблено.

 • Microsoft Internet Explorer 11:
  • Натисніть клавішу "Alt", щоб відобразити панель меню і натисніть на кнопку "Перегляд". Далі, натисніть на "Розмір тексту"
 • Mozilla Firefox: On the menu at the top, click View, then go to Zoom.
  • Виберіть "Масштабувати лише текст". Це надає змогу управління лише зміною розміру тексту; не зображення.
 • Apple Safari (OS X):
  • Щоб збільшити всю сторінку, виберіть Переглянути & gt; Збільшити або натисніть Command (⌘)-Plus (+)
  • Щоб збільшити лише текст, виберіть Переглянути & gt; Масштабуйте лише текст, а потім виберіть Переглянути & gt; Наблизити
 • Chrome:
  • Натисніть меню Chrome на панелі інструментів веб-переглядача.
  • Виберіть Налаштування.
  • Натисніть Показати розширені налаштування.
  • У розділі "Веб-контент" скористайтеся випадаючим меню "Розмір шрифту", аби внести зміни.

Колір тексту та фону

Оскільки Unilever.com дотримується веб-стандартів, можна перевизначити запропоновану нами кольорову схему за допомогою однієї з ваших власних.

Сервіс браузера

Unilever.com протестований на основі останніх версій браузера для Internet Explore, Mozilla Firefox, Apple Safari та Google Chrome.

Доступність клавіатури

Більшість частин наших веб-сторінок доступні лише за допомогою клавіатури або емуляторів клавіатури для навігації по сайту.

Підтримка браузера

Ми перевіряємо наші веб-сторінки, щоб вони правильно відображалися в останніх версіях Microsoft Edge, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Apple Safari та Google Chrome.

Дані надані третіми сторонами

Багато наших веб-сторінок використовують елементи, надані нам третіми сторонами. Хоча Unilever не може контролювати такі елементи, ми радимо нашим постачальникам надавати вміст та елементи,які є доступними та зручними для користувачів.

Створений користувачами контент

Деякі наші веб-сторінки використовують віджети соціальних мереж, які містять створений користувачем контент та зображення. Unilever не контролює створений користувачем контент, незважаючи на те чи доступний він, чи зручний для користувачів.

Додаткова допомога

Якщо у вас виникли труднощі з переглядом вмісту на цьому веб-сайті, або ви помітили будь-який контент, особливості чи функціональність, які, на вашу думку, не доступні повністю людям з обмеженими можливостями, зверніться до нашого Центру захисту споживачів. Якщо ви надсилаєте електронний лист, будь ласка, вкажіть у рядку теми "Зворотній зв'язок із веб-сайтом" та вкажіть опис або пропозицію щодо вдосконалення конкретної функції, яка, на вашу думку, не є повністю доступною.

На початок