Перейти до content

Доступність

Компанія Unilever керується принципами доступності, різноманіття та інклюзивності, а також застосовує стійкі підходи до розуміння кожного з цих важливих питань. Ми вважаємо, що всі наші клієнти й гості повинні мати доступ до наших вебсайтів, і намагаємось одночасно забезпечити ідеальну взаємодію користувача з вебсайтом завдяки багатому візуальному інтерфейсу.

Наш підхід

Ми прагнемо зробити доступний та інклюзивний контент і дизайн наріжним каменем усього, що ми робимо в Unilever. Один із способів — це забезпечити доступність із самого початку, щоб якомога більше людей могли користуватися нашим вебсайтом, отримуючи від нього максимум задоволення. Ми досягли великих успіхів, але ми знаємо, що завжди можемо зробити більше.

Ми створили доступний вебсайт за допомогою загальних спеціальних засобів і різних способів перегляду онлайн-контенту. Наприклад:

  • Ми додали більше навігаційних орієнтирів на різні сторінки, щоб користувачі програм для читання з екрана могли швидше розуміти контент і орієнтуватися в ньому.
  • Ви можете здійснювати переходи й отримувати доступ до більшості інтерактивних елементів за допомогою клавіатури та спеціальних засобів.
  • Ми видалили анімовані компоненти, як-от каруселі, і надали вам можливість зупиняти будь-яку іншу анімацію за допомогою кнопки відтворення/паузи.
  • Більшість зображень, окрім декоративних, містять текст заміщення. Текст заміщення надає користувачам із порушеннями зору письмовий опис зображення.
  • Багато наших вебсторінок містять аудіо- й відеоматеріали, до того ж ми намагаємось надавати текст заміщення, включно із субтитрами та стенограмами, скрізь, де це можливо.
  • Увесь контент однаково масштабується на настільних комп’ютерах, планшетах і мобільних пристроях, а наші вебсторінки оптимізовано для належної роботи функції масштабування браузера.
  • Хоча ми не можемо керувати контентом і компонентами сторонніх постачальників, ми робимо все можливе, щоб забезпечити оптимальну доступність і зручність для користувача.

Наскільки доступний наш вебсайт?

Цей вебсайт розроблено відповідно до вимог Рекомендацій щодо забезпечення доступності вебконтенту (WCAG) версії 2.1 рівня АА, і ми постійно аналізуємо вебсайт, щоб поліпшити його доступність і зручність використання. WCAG — це узгоджені на міжнародному рівні рекомендації, які допомагають зробити цифровий контент доступнішим для людей з обмеженими можливостями.

Над чим ми зараз працюємо?

Ми розглядаємо доступність і шлях користувача на етапі проектування, а потім обговорюємо наші плани з експертами, що спеціалізуються на доступності. Ми дотримуємось передових практик, щоб зробити наш вебсайт максимально зручним для користувачів. Щоразу, коли ми додаємо нову функцію, ми ретельно перевіряємо, чи доступна вона за допомогою спеціальних засобів. Ми також включили перевірку доступності у процес розробки та забезпечення якості вебсайту.

Ми знаємо про деякі проблеми з доступністю та працюємо над їх усуненням. Наприклад:

  • Ми знаємо, що не всі наші файли у форматі PDF повністю доступні. Ми працюємо над тим, щоб розміщені на вебсайті матеріали були опубліковані в доступному форматі, і прагнемо до того, щоб усі нові PDF-файли відповідали цим вимогам.
  • Ми використовуємо відеофайли на вебсайті, більшість з яких мають жорстко закодовані та/або приховані субтитри. Ми перевіряємо та оновлюємо будь-які відеофайли, якщо вони не відповідають нашим стандартам.

Довідка про забезпечення доступності

Якщо у вас виникли будь-які труднощі з використанням нашого вебсайту, повідомте нас про це, заповнивши нашу контактну форму й вибравши параметр розкривного списку «Зворотний зв’язок вебсайту». Усе це можна знайти в нашій контактній формі, розташованій на нашій сторінці «Контактні дані». Вкажіть «доступність» у своєму повідомленні.

Ми також хотіли б отримати від вас коментарі або пропозиції про те, як ми можемо покращити ваш досвід.

Ми намагаємось підтверджувати всі запити протягом п’яти робочих днів.

На початок