Перейти до content

КОЖЕН DOMESTOS НАВЧАЄ ГІГІЄНИ В МІСЦЕВИХ ШКОЛАХ

Кожна третя людина в світі не має доступу до чистого та безпечного туалету. Але кожного разу, коли ви прибираєте свій туалет за допомогою Domestos, ви допомагаєте нашій програмі «Чистіші туалети, Світліше майбутнє» (Cleaner Toilets, Brighter Futures) у партнерстві з ЮНІСЕФ, змінювати цей факт, пропонуючи більш чисті та безпечні туалети для 25 мільйонів людей у всьому світі.

Кожен Domestos допомагає покращити санітарно-гігієнічні умови у школах України

Щороку в Україні реєструють понад 50 тис. випадків захворювання гострими кишковими інфекціями серед дітей. Одна з основних причин - антисанітарія та недотримання правил особистої гігієни дітьми шкільного віку, зокрема, при відвідуванні шкільних туалетів. Проєкт Domestos «У чистому світі не хворіють діти!» спрямований на підвищення обізнаності про основні правила гігієни шкільних поверхонь та актуалізацію проблеми гігієни шкільних туалетів серед батьків.

20 + МІЛЬЙОНІВ людей  отримали доступ до більш чистих та безпечних туалетів

Знання правил гігієни сприяє зменшенню захворюваності серед дітей в школах України

Привернути увагу батьків до проблеми особистої гігієни аби убезпечити дітей від негативного впливу шкідливих мікробів, зокрема при відвідуванні шкільних туалетів - мета соціальної ініціативи бренду Domestos. Дотримання дітьми правил особистої гігієни сприяє зниженню рівня захворюваності, у тому числі гострими кишковими інфекціями. Крім того, формуються культура поведінки в місцях громадського користування, підвищується загальна культура особистої гігієни.

У 2014 році бренд Domestos започаткував проєкт «У чистому світі не хворіють діти!» в Україні

Мета проєкту «У чистому світі не хворіють діти!» - підвищити рівень культури особистої гігієни школярів молодших класів та покращити знання шкільного персоналу та батьків щодо гігієни поверхонь. Задля досягнення цієї мети важлива злагоджена робота школи та батьків. Програма Domestos дозволяє об'єднати сили на сучасній платформі, спеціально розробленій для дітей нового покоління та небайдужих дорослих.

Перший подібний проєкт був реалізований брендом у 2014 році й успішно довів свою ефективність: батьки отримали необхідну інформацію, діти — безліч цікавих заходів, а три перших школи у рейтингу — сучасний ремонт санвузлів, який відповідає світовим стандартам. Але проблема масштабна, і для того, аби змінити ситуацію, необхідно продовжувати роботу.

Надалі у 2020 році програму було розширено до навчальної кампанії «Знову в школу» у відповідь на реалії життя під час пандемії. Метою кампанії є забезпечення чистоти, дезінфекції робочих поверхонь та повної готовності до прийому учнів у новому навчальному році. Ми змогли привернути увагу керівників шкіл і батьків до проблеми гігієни поверхонь в школах і навчити шкільний персонал чищенню поверхонь, до яких найчастіше торкаються. І до кінця 2020 року 2 300 шкіл та більше ніж 450 тисяч школярів взяли участь у проєкті в Україні.

Two domesto bottles

Відповідь Domestos реаліям пандемії COVID-19 в Україні

У світлі вируючих подій, які відбуваються у світі, Domestos не може залишатись осторонь та робить усе можливе для захисту здоров’я населення.

На початку пандемії ми забезпечили основні опорні лікарні у всіх областях України необхідною кількістю дезінфікуючих засобів. Вже у березні-квітні 2020 року було передано понад 5 000л. Domestos у 50 лікарень в 24 областях України. У 2020 році Domestos, спільно з UNICEF та Міністерством Охорони Здоров’я України, забезпечив дезінфекційними засобами 1700 українських шкіл для безпечного проведення Зовнішнього Незалежного Оцінювання (ЗНО).

Дізнавайтесь більше про Domestos на нашому сайті та у Facebook.

Кожен U робить добро. Unilever