Перейти до content

КОЖЕН DOVE НАВЧАЄ ЖІНОК УПЕВНЕНОСТІ В СОБІ

Забудьте про відредаговані фото та бездоганні образи, які ми спостерігаємо з екранів - справжня краса є впевненою в собі і прекрасна у своїй індивідуальності. Щоразу, коли ви обираєте Dove - ви допомагаєте проєкту Dove Self-Esteem надавати жінкам впевненості у справжній індивідуальній красі. До 2020 року ми вже допомогли покращити свою самооцінку 40 мільйонам жінок.

Допомагаємо жінкам усвідомити, що вони прекрасні такі, якими їх створила природа

Від знаменитостей у соціальних мережах до ідеального світу моди — нас усюди оточують нереалістичні ідеали краси. Це може призвести до заниженої самооцінки й тривожності. Проєкт Dove «Самооцінка» (Self-Esteem) надає вчителям, батькам і молодим лідерам цінні ресурси (створені разом з експертами з оцінювання свого зовнішнього вигляду та провідними університетами, включно з психологами із Центру досліджень зовнішнього вигляду Університету Західної Англії/ Centre for Appearance Research at the University of the West of England), щоб показати жінкам, які в них прекрасні тіла [незалежно від того, які вони на вигляд].

З 2004 року програма з підвищення самооцінки жінок охопила 140 країн світу

Наша глобальна місія — підвищити самооцінку жінок щодо своєї зовнішності. Саме тому ми співпрацюємо зі Світовою організацією жінок-провідників та дівчат-скаутів (WAGGGS), щоб якнайбільше поширити цю програму. Ми розробили програму «Свобода бути собою» разом із WAGGGS. Від часу заснування у 2013 році вона допомогла 4 мільйонам жінок із понад 129 країн прокидатися щодня, почуваючись впевненіше, та надала їм сил і навичок для подальшої активної діяльності.

Being proud of yourself with Dove

Уже до 2020 року Dove допоміг більш як 40 мільйонам жінок підвищити самооцінку

Щоразу, вибираючи продукцію Dove, щоб підвищити свою самооцінку, ви здійснюєте внесок у проєкти, що допомагають мільйонам інших жінок також підвищити свою самооцінку. Лише у 2017 році програма охопила 5,8 мільйона молодих людей — наразі це наше найвагоміше досягнення протягом одного року. Проте ми можемо досягти значно більшого.

У 2018 році проєкт «Самооцінка»(Self-Esteem) продовжив розширювати свій вплив у нових та захоплюючих напрямках. Завдяки співпраці з відомим мультсеріалом «Стівен Юніверс»(Steven Universe) від Cartoon Network Dove планує охопити ще більше жінок, створивши 6 короткометражних фільмів та персоналізовану електронну книжку, доступну в 13 країнах.

Це наша спільна подорож, чудово сформульована в «Обітниці справжньої краси від Dove»(Dove’s Real Beauty Pledge).

Ми продовжуємо активну роботу і вже зовсім скоро ви дізнаєтесь про новий надихаючий проєкт в Україні.

Дізнайся більше про Dove на нашому сайті та Facebook.

40 МІЛЬЙОНІВ жінок  уже на шляху  до впевнесті у справжній індивідуальній красі

Кожен U робить добро. Unilever