Перейти до content

КОЖЕН ЛЕСНОЙ БАЛЬЗАМ НАВЧАЄ ГІГІЄНИ РОТОВОЇ ПОРОЖНИНИ

Відчувати себе краще та молодше якнайдовше, зі здоровою посмішкою. Користуючись продуктами Лесной бальзам ви допомагаєте навчати людей гігєни ротової порожнини.

Завдання Лесного бальзаму – допомогти людям комплексно піклуватися про порожнину рота

Лесной бальзам не тільки стежить за високою ефективністю кожного продукту, що виробляється, але і, упродовж вже декількох років, проводить велику освітню програму зі стоматологічними клініками.

Протягом 2020 року «Лесной бальзам» у співпраці з Українською Асоціацією Стоматологів навчили людей по всій Україні важливості догляду за ротовою порожниною.

У 2020, Unilever зробив відкриття про ефективність формули «Лесной Бальзам» у стримуванні активності коронавірусної інфекції SARS-COV-2 НА 99,9%.

Лесной бальзам надає свою експертизу стоматологам, школам, лікарням та клієнтам, а також підтримує догляд за імунітетом ротової порожнини за допомогою ополіскувачів. «Лесной бальзам» подарував 20 000 штук ополіскувачів школам, лікарням та стоматологіям у 2020 році.

Згідно Плану Сталого Розвитку Unilever (USLP) - до 2025 року Лесной бальзам навчить 3 мільйони людей правильному режиму догляду за порожниною рота і допоможе людям поліпшити своє здоров'я ротової порожнини та її імунітет.

Лесной Бальзам навчатиме 3 МІЛЬЙОНИ українців гігієні ротової порожнини до 2025 року

Від двох позицій до кожної домівки

Профілактичні засоби Лесной бальзам стають вибором тих, хто шукає безпечний і комплексний догляд за порожниною рота, що забезпечує відновлення ясен, зміцнення зубів і збереження природної мікрофлори порожнини рота.

Із самого початку асортимент бренду «Лесной бальзам» був представлений тільки двома позиціями: профілактична зубна паста і ополіскувач із шавлією. Продукти мали протизапальну і кровоспинну властивості, відрізнялися яскравим хвойним смаком і мали специфічний колір, обумовлений високим вмістом хвойних і рослинних масел.

Розробники «Лесной бальзам» постійно шукали спосіб поліпшення зубних паст і ополіскувачів для того, щоб стати ефективним засобом, що допомагає впоратися з кровотечею і запаленням ясен. У 2005 році була розроблена технологія, яка до сих пір є унікальною для ринку - використання відвару трав замість звичайної води при приготуванні засобів по догляду за ротовою порожниною.

Запатентована технологія

Кожна зубна паста і ополіскувач «Лесной бальзам» випускається за запатентованою технологією: замість води в рецептурах продуктів використовується відвар 5 цілющих трав (ромашка, деревій, кропива, звіробій, чистотіл). Відвар з 5 рослинних екстрактів проводиться шляхом вакуумної екстракції, в результаті якої кипіння досягається при низькій температурі - 35 градусів, що дозволяє досягти максимально повного перенесення корисних речовин з рослин у відвар.

Сьогодні, кожен продукт «Лесной бальзам» проходить обов'язкові клінічні тестування, в результаті яких підтверджуються протизапальні, кровоспинні і запобігаючі нальоту рецептурні властивості.

У 2011 році бренд «Лесной бальзам» зробив черговий стрибок в посиленні ефективності своїх продуктів і випустив професійну серію «Forest balm». В основу серії покладена запатентована технологія глибокого зміцнення ясен, що дозволяє ще швидше зупиняти запальні процеси в порожнині рота і покращувати стан ясен.

Підтримка імунітету порожнини рота

Імунітет порожнини рота - природний спосіб захисту зубів та ясен від шкідливих факторів ендогенної та екзогенної природи. Зниження місцевого імунітету порожнини рота - одна з причин швидкого розвитку карієсу, проблем ясен і загострення вже наявних проблем із зубами та яснами.

З зубними пастами і ополісувачами «Лесной бальзам» механізми природного захисту порожнини рота працюють краще, відбувається активація місцевого іммунітету2, а значить:

  • Вища протидія бактеріям, що викликають карієс, неприємний запах і запалення ясен.
  • Нижча швидкість утворення нальоту на зубах протягом дня.
  • Краще живлення і відновлення зубів та ясен.
  • Використовуючи профілактичні серії «Лесной бальзам» щодня, ви забезпечуєте комплексну профілактику основних проблем порожнини рота і робите впевнений крок до збереження здоров'я та краси вашої посмішки!
Дізнайся більше про Лесной Бальзам.

Кожен U робить добро. Unilever