Перейти до content

Кожен Love Beauty And Planet використовує пляшки із переробленого пластику

Бренд Love Beauty and Planet був створений не лише, щоб зробити тебе ще красивішою, але й подарувати свою любов планеті. Отже, піклуючись про себе з одним із наших продуктів, ти також допомагаєш нам виконувати зобов’язання завжди використовувати пляшки із 100% переробленого пластику для наших шампунів та ароматичні інгредієнти отримані етичним шляхом.

Ми любимо красу і любимо планету (це у нашому імені!)

Ми живемо в прекрасному світі і ми хотіли б, щоб це було назавжди! Пластикові відходи, що заповнюють океан і псують наші ліси, суперечать усьому, за що ми боремося. Ось чому Love Beauty & Planet - це не просто продукти, які допоможуть тобі виглядати якнайкраще. Від ароматичних інгредієнтів, отриманих етичним шляхом , та переробленого матеріалу для наших пляшок із шампунем, до технології швидкого змивання кондиціонеру – усе в наших продуктах про любов до тебе і любов до планети.

Love beauty and planet products

Ми використовуємо лише ароматичні інгредієнти отримані етичним шляхом та 100% перероблені пляшки для наших шампунів

Всі наші фантастичні засоби наповнені найкращими на планеті натуральними інгредієнтами, що отримані безпечним, для довкілля, шляхом у невеличких господарствах по всьому світу – від боліт Австралії до полів Франції.

Для нас любити планету означає піклуватися про всіх створінь, що на ній живуть. Тому продукція Love Beauty and Planet ніколи не тестується на тваринах. Ми маємо незалежний сертифікат Cruelty-Free (Без жорстокості) та Vegan (Веганська продукція) від PETA, а також пройшли сертифікацію Vegan Action, чим неймовірно пишаємося. Будь то кокосова олія з "Дерева життя" на Філіппінах, чи масло мурумуру з басейну Амазонки - ми отримуємо лише етичним шляхом ароматичні інгредієнти, які входять у наші казкові формули. Більше того, наші неймовірно ароматні шампуні упаковані у пляшки, в яких використовується 100% перероблений пластик.

Упаковка із 100% переробленого пластику

Разом ми можемо зберегти планету прекрасною для наступних поколінь

Незважаючи на те, що ми завжди прагнемо зробити планету ще красивішою завдяки своїм продуктам, на нас досі чекає ще багато роботи, щоб гарантувати, що ми настільки сталі та екологічні, наскільки можливо. Наприклад, наша упаковка із перероблених матеріалів, але ми все ще працюємо над кришками і помпами. І хоча ми завжди закликаємо тебе приділяти трохи більше любові планеті у своїх повсякденних діях, ми також працюємо над зменшенням споживчих викидів вуглецю, створюючи нові технології та формати, окрім наших кондиціонерів, що швидко змиваються. Але поки що, просто продовжуй виглядати з нашими продуктами дивовижно, а ми продовжимо працювати над чистішою, зеленішою та красивішою планетою.

Дізнайся більше про Love Beauty & Planet на нашому сайті, Facebook та Instagram.

Кожен U робить добро. Unilever