Перейти до content

КОЖНА REXONA МОТИВУЄ ЛЮДЕЙ ДО ЩОДЕННОГО РУХУ

Бігати, ходити, стрибати – людське тіло створене для руху. Але в сучасному світі, який стає все більш малорухливим, ми часто забуваємо, що життя – це рух. Rexona вірить у необхідність заохочення до активного способу життя, тому щоразу, коли ви користуєтесь продуктами Rexona, ви допомагаєте надихнути мільйони людей на позитивні зміни та постійний рух.

Rexona підтримує прихильність та пристрасть до спорту

Rexona по всьому світу підтримує прихильність та пристрасть до спорту, додаючи впевненості за будь-яких умов. Багато років бренд Rexona, як партнер, підтримує спортивні заходи по всьому світу. В Україні бренд давно пропагує любов до спорту і ми надзвичайно пишаємося, що з кожним роком все більше українців обирають здоровий спосіб життя та беруть участь у таких змаганнях.

У 2019 році Rexona стала спонсором дистанції Mini Marathon 4,2 км у всіх заходах Run Ukraine Running League 2019. Rexona Mini Marathon – це забіг на 4,2 км, міні-марафонська дистанція, доступна для широкого кола учасників з різним рівнем підготовки.

Адже місія Rexona - заохочувати людей до щоденного руху. І саме з такого міні-марафону може початися шлях кожного до активного способу життя.

У 2020 році Rexona стала преміумпартнером ФК «Шахтар», експертом у такому важливому й улюбленому виді спорту українців.

6000 УКРАЇНЦІВ долучилися до Rexona Mini  Marathon 4,2 км

#РухайсяБільшеВдома

Під час локдауну ми створили ініціативу #РухайсяБільшеВдома, яка допомагала людям залишатися активними та спортивними навіть у власній домівці. Ми запросили гравців з команди Футбольного клубу «Шахтар» та спортсменів бігової Ліги Run Ukraine проводити регулярні тренування для всіх охочих. Вони ділилися в Instagram та Facebook комплексами вправ, які самостійно виконували на записаних відео. Це допомагало залишатися у формі та гарному гуморі навіть під час таких складних карантинних умов. Разом ми можемо створити суспільство, що надихає своєю силою та бажанням йти тільки вперед!

Незважаючи на те, що наша місія має чудовий старт, попереду на нас чекає багато роботи, перш ніж кожна людина буде приділяти достатньо часу фізичній активності, а отже – своєму здоров’ю. Обираючи Rexona, ви робите величезний внесок у нашу місію та допомагаєте надихнути більшу кількість людей змінити своє життя на краще.

Rexona – це новаторство та якісна продукція, що гарантує захист від поту і запаху протягом усього дня

Саме бренду Rexona належать значні інновації останніх років на ринку антиперспірантів: перевернута упаковка кулькового аплікатора, що забезпечує економічне використання до останньої краплі, антиперспіранти з технологією захисту від білих слідів та революційна формула Motionsense, яка завдяки «розумним» мікрокапсулам свіжості працює в ритмі людського тіла і забезпечує безперервну свіжість з кожним рухом впродовж усього дня.

Дізнайся більше про Rexona на нашому сайті, Facebook та Instagram.

Кожен U робить добро. Unilever