Перейти до content

Планета й суспільство

У світі ще ніколи не було такого чіткого погляду на соціальні та екологічні проблеми, які стоять перед усіма нами. І необхідність дій ніколи ще не була такою значною.

Ми знаємо, що повинні відіграти в цьому процесі неабияку роль. Ми — компанія, що об'єднує бренди та людей, і які мають чітку мету: зробити сталий спосіб життя звичним явищем.

Новаторське десятиліття

У 2010 році ми запустили План сталого розвитку Unilever (USLP), маючи на меті довести, що сталість та екологічність і успішне ведення бізнесу взаємопов'язані.

За десять років існування USLP світ змінився. Проблеми, що спонукали нас колись діяти, стали ключовими. Зацікавлені сторони більше не сприймають зобов'язання в галузі сталого розвитку як приємне доповнення - вони справедливо очікують їх в якості обов’язкового мінімуму.

За цей час ми багато чому навчилися. І хоча у нас не завжди все виходить правильно, ми вважаємо, що залишилися вірні нашому прагненню бути лідерами в галузі сталого розвитку; керуючись нашими основними переконаннями в тому, що бренди, які мають мету - зростають; компанії, які мають мету - довговічні; а люди, які мають мету - процвітають.

Ми більш ніж коли-небудь впевнені в тому, що вибрали найкращий шлях - для нас і для всього світу. Опираючись на досвід нашого USLP, ми прагнемо створити рух, в якому наші постачальники, клієнти та споживачі візьмуть участь в побудові кращого майбутнього.

Новий договір із суспільством та планетою

Зараз ми, як ніколи раніше, прагнемо розширити наш бізнес і способи його ведення ще далі, ніж будь-коли раніше. Наша корпоративна стратегія Unilever Compass визначає шляхи реалізації цієї амбітної мети.

В основі всього, що ми робимо лежить намір бути вірними нашим споживачам, партнерам та іншим зацікавленим сторонам.

Стратегія UnileverCompass підкреслює незаперечну важливість поваги та дотримання прав людини. Крім того, в даній стратегії викладені програми дій по вирішенню найбільш важливих проблем нашого часу, використовуючи весь масштаб і вплив наших брендів і просуваючись далі і швидше, досягаючи поставлених цілей, що сприяють позитивним змінам.

Наше бачення в дії

Ми володіємо масштабом, можливостями і бажанням запровадити реальні, позитивні і довгострокові зміни в життя планети і нашого суспільства. Ми змінюємося, діємо і підтримуємо всіх, хто також діє. Дізнайтесь більше про галузі, якими ми займаємося.

section.skipThisSection

Покращення здоров’я планети

Покращення здоров’я планети

Коли планета переживає кризу, ми повинні зробити все можливе для того, щоб зупинити шкідливий вплив та відновити її стан. Ось чому ми розробили низку нових, масштабних заходів, пов'язаних із боротьбою з кліматичними змінами та захистом природи.

section.skipThisSection

Поліпшення здоров'я і самопочуття людей, підвищення їх упевненості в собі

Поліпшення здоров'я і самопочуття людей, підвищення їх упевненості в собі

Будучи інтернаціональною компанією по виробництву споживчих товарів в сферах косметичних засобів, засобів особистої гігієни, догляду за домом, продуктів харчування та напоїв, ми володіємо унікальними можливостями для масштабних змін в сфері охорони здоров'я, гігієни та харчування.

section.skipThisSection

Внесок в боротьбу за справедливість і формування більш інклюзивного та різноманітного суспільства

Внесок в боротьбу за справедливість і формування більш інклюзивного та різноманітного суспільства

Ми прагнемо допомогти побудувати суспільство, у якому кожен матиме своє місце.

Ми вважаємо, що можемо зробити цінний внесок, підвищуючи рівень життя, створюючи можливості за рахунок інклюзивності та готуючи людей до майбутніх сфер діяльності.

section.skipThisSection
A landscape photograph of a lush, green forest

Не варто втрачати час

Ми ведемо активну діяльність у сфері поліпшення здоров'я планети для того, щоб запобігати змінам клімату, захищати і відновлювати природу, а також створювати світ без відходів.

Ми продовжуватимемо робити свій внесок у створення більш справедливого і відкритого для всіх членів суспільства світ. Приділятимемо особливу увагу рівності, різноманіттю і залученості в усьому, що ми робимо. Будемо стимулювати наш бізнес до активного підвищення рівня життя і забезпечувати підготовку людей до майбутнього сфери праці.

У той же час ми покращимо здоров'я і благополуччя людей. У центрі цієї діяльності будуть наші бренди - як і протягом усього нашого існування.

Ми знаємо, що все це матиме неабиякий вплив. Але ми також знаємо, що найбільші виклики вимагають дій, що виходять за межі тих змін, які компанія може здійснити самотужки.

У нашому виробничо-збутовому ланцюжку і в спільнотах, з якими ми пов'язані, зосереджені величезні можливості для позитивного впливу. Тому нам слід використовувати весь масштаб Unilever, щоб впливати на ділову практику і політики людей, з якими ми працюємо, а також в країнах, в яких ми працюємо.

Тому для всіх, хто хоче бачити здорову планету, більш справедливий, більш відкритий для усіх членів суспільства світ, висновок очевидний: не можна втрачати час даремно. Давайте діяти.

Наша мета - зробити сталу якість життя доступною для всіх

Відвідайте розділ «Планета й суспільство» на сайті unilever.com

Давайте зробимо світ кращим разом

Задайте питання, які вас цікавлять