Боротьба зі змінами клімату

Ми віримо в краще майбутнє. Майбутнє, в якому здоров'я планети так само важливе, як і стабільність світової економіки.

Ми переходимо на поновлювані джерела енергії у всіх наших процесах, знаходимо нові інгредієнти з низьким вмістом вуглецю, змінюємо склад наших продуктів, пропонуючи альтернативи рослинного походження, такі як веганські продукти і засоби для чищення, які не містять викопного палива.

Наша мета — до 2039 року досягти нульового рівня викидів від нашої продукції аж до точки продажу. Це на 11 років раніше граничного терміну 2050 року, визначеного міжнародною Паризькою угодою про зміну клімату.

Детальніше на нашому глобальному сайті.

Захист і відновлення природи

Ми плануємо кардинальні зміни в ланцюгу постачань. Зокрема, вирубка лісів має повністю припинитися до 2023 року. Але ми не можемо зробити це самостійно: щоб домогтися необхідних системних змін, ми повинні діяти спільно з нашими партнерами, постачальниками і дрібними фермерами по всьому світу. Наші бренди вже вклали 1 млрд євро у вирішення наших кліматичних та природних завдань, і ми підвищуємо прозорість, використовуємо технології та впроваджуємо наші нові принципи регенеративного сільського господарства, щоб підвищити доходи фермерів, забезпечити справедливі та стійкі засоби до існування і впоратися з кліматичною та екологічною надзвичайною ситуацією. Детальніше на нашому глобальному сайті.

Детальніше на нашому глобальному сайті.

Світ без відходів

В основі нашої стратегії побудови світу, без відходів, лежить перехід до економіки замкнутого циклу.

Ми поставили високі і взаємозалежні цілі щодо скорочення викидів від своєї діяльності. До них належать цілі щодо пластмас і упаковки, харчових відходів та інших відходів наших заводів і процесів.

Ми зможемо реалізувати нашу стратегію лише шляхом вирішення проблеми відходів, знаходячи при цьому інноваційні шляхи скорочення, переробки і повторного використання матеріалів в системі замкнутого циклу.

Детальніше на нашому глобальному сайті.

Позитивне харчування

Світова продовольча система зламана. Ми допомагаємо полагодити її.

Як одна з провідних світових компаній із виробництва споживчих товарів, з великим портфелем продуктів харчування і напоїв, ми можемо допомогти сформувати глобальну продовольчу систему, справедливу для всіх. І чим більше ми зростаємо, тим швидше зможемо домогтися змін.

Future Foods — це наша нова смілива комплексна програма, спрямована на те, щоб допомогти людям перейти на більш здорове харчування і зменшити вплив системи виробництва і збуту продовольчої продукції на навколишнє середовище.

Детальніше на нашому глобальному сайті.

Здоров'я і благополуччя

Ми вважаємо, що доступ до гарного здоров'я повинен бути правом, а не привілеєм. У сукупності суспільство володіє знаннями для вирішення цих проблем: нікого не можна залишати без уваги.

Ми сповнені рішучості використовувати масштаб і охоплення наших брендів і програм для покращення здоров'я, благополуччя та інтеграції людей.

Не лише завдяки більш досконалим і інноваційним продуктам, але й шляхом подолання бар'єрів, які так часто стримують людей.

Детальніше на нашому глобальному сайті.

Рівність, різноманіття і залученість

Ми хочемо бачити світ, в якому ніхто не залишиться позаду. Але поки це ще не так. Соціальної справедливості і рівності не досягнуто ніде в світі.

Тому ми поставили перед собою високу мету - стати маяком різноманітності та інклюзивності, використовуючи наш бізнес і вплив для руйнування бар'єрів і створення можливостей на наших робочих місцях, в наших ланцюжках поставок і розподілу, а також в суспільстві в цілому.

Детальніше на нашому глобальному сайті.

Підвищення рівня життя

Ми вважаємо, що бізнес може допомогти подолати соціальну нерівність, і ми прагнемо підвищити рівень життя у всьому нашому ланцюжку створення вартості.

Це означає, що наші працівники отримують заробітну плату не нижче прожиткового мінімуму, і ми звертаємо увагу не лише на наш бізнес, але й на працівників і власників малого бізнесу, які постачають нам товари та послуги, аби переконатися, що вони мають гідний рівень життя і необхідну підтримку для зростання.

Ми поставили перед собою чіткі цілі, які допоможуть нам досягти глобальної справедливості.

Детальніше на нашому глобальному сайті.

Майбутнє роботи

Майбутнє роботи — це не лише дані, роботи й алгоритми — це, перш за все, люди. І ми можемо чітко уявити собі майбутнє праці, тільки уявивши світ, в якому процвітають люди.

Ми вважаємо, що значуща робота — це право кожного, і ми вживаємо активних заходів, аби підготувати як своїх співробітників, так і інших людей до майбутньої роботи.

У міру зміни робочого середовища ми даємо кожній людині можливість адаптуватися і рости — і, в кінцевому підсумку, досягати успіху, чи то шляхом побудови нової кар'єри, чи перекваліфікації, чи іншого способу роботи.

І, роблячи все це, ми допомагаємо всім йти в ногу зі змінами і продовжувати цілеспрямовано працювати.

Детальніше на нашому глобальному сайті.

Відповідальний бізнес

Наші принципи відповідального бізнесу лежать в основі всього, що ми робимо.

Наша система цінностей, а також чіткі політики і стандарти допомагають нашим працівниками не лише працювати за правилами, але й робити правильні вчинки.

Ми очікуємо, що всі працівники Unilever будуть втіленням наших високих етичних стандартів. Ми хочемо створити середовище, в якому працівники не лише реалізують наші цінності в своїй роботі — доброчесність, повагу, відповідальність і новаторство, — але й пильно виявляють потенційні проблеми і впевнено повідомляють про такі ситуації.

Ми прагнемо позитивно впливати на весь наш ланцюг створення вартості, працюючи з постачальниками, дистриб'юторами і всіма третіми сторонами, щоб підняти планку з таких питань, як права людини, протидія хабарництву та корупції.

Детальніше на нашому глобальному сайті.

Дотримання прав людини

Права людини універсальні і непорушні. Але світ швидко змінюється, і деякі з цих змін ставлять права людини під загрозу.

У своїй діяльності та у всіх ділових відносинах все, що ми робимо, спирається на глибоку і незмінну прихильність дотриманню прав людини і просуванню всіх міжнародно визнаних прав людини.

Нам також необхідно усунути корінні причини проблем з правами людини. Це означає усунення нерівності, яка ставить під загрозу права людей.

Детальніше на нашому глобальному сайті.
Догори