Перейти до content

RSS

Будьте в курсі наших оголошень, використовуючи RSS-стрічку новин. За допомогою цієї послуги ви можете включити нашу інформацію до своїх бажаних новин.


RSS сервіс

Щоб додати послугу RSS до свого Reader, скопіюйте наступну URL-адресу або перетягніть значок RSS у свій Reader:

Відносини з інвесторами

http://www.unilever.com/feeds/investor-relations.rss

Новини & медіа

http://www.unilever.com/feeds/news.rss

RSS тримає вас в курсі інформації прес-релізів, новин і інвесторів від Unilever. RSS виключає необхідність постійного відвідування веб-сайту для оновлення. Використовуючи RSS, новий веб-контент доставляється безпосередньо Вам в момент його опублікування. Ви також можете отримати подкасти, зображення і відео-контент через RSS.

Використати RSS

TДля використання RSS Вам знадобиться News Reader, або «агрегатор». Це дозволить вам підписатися на канал RSS з вибраних веб-сайтів. Ваші RSS-канали будуть надходити безпосередньо у Ваш News Reader, роблячи потрібну інформацію доступною в одному центральному і зручному місці. Під час читання ваших RSS-каналів у вас завжди є можливість натиснути на оригінальний веб-сайт. Якщо у вас немає програми для читання RSS, вам потрібно завантажити його.

Підписатися на RSS профілі

Усередині вашого профілю ви побачите кнопку, на якій написано "підписатися", "додати канал" тощо. Ви побачите поле для введення URL. Більшість News Readers дозволять вам просто ввести основний URL веб-сайту. Однак, деякі дадуть запит на URL-адресу RSS-каналу веб-сайту.

Для того, щою знайти URL-адресу RSS-каналу, натисніть кнопку RSS на домашній сторінці веб-сайту (зазвичай кнопка помаранчевого кольору), потім скопіюйте та вставте URL-адресу у Ваш News Reader. Після того, як Ви ввели URL-адресу у Ваш News Reader, Ви станете підписником на RSS-канал цього веб-сайту, і Ви першими будете отримувати останні новини..

На початок