Перейти до content

Правове повідомлення

Доступ і використання цього сайту Юнілівер Україна регулюється наступними умовами та згідно законів України.


Copyright

Copyright © Unilever PLC 2018-2021. Всі права захищені. Усі авторські права та інші права на інтелектуальну власність на весь текст, зображення, звук, програмне забезпечення та інші матеріали на цьому сайті належать компанії Unilever PLC та дочірнім компаніям, або включені за дозволом відповідного власника. Посилання на філії або дочірні компанії повинні включати всіх членів групи Unilever *.

Вам дозволено переглядати цей сайт і відтворювати його фрагменти шляхом друку, завантаження на жорсткий диск і поширення іншим людям, але виключно для некомерційних, інформаційних та особистих цілей. Відтворення будь-якої частини сайту не може бути продане або розповсюджене з комерційною вигодою, а також не може бути змінене або включене до будь-якої іншої роботи, публікації або у використанні для сайту, у друкованому чи електронному вигляді, включаючи розміщення на будь-якому іншому сайті. Жодна інша ліцензія або право не надається.

Торгові марки

Усі торговельні марки, розміщені на цьому сайті, належать або використовуються за ліцензією компанії Unilever PLC.

Доступність продукції

Компанія Юнілівер Україна не сама поставляє будь-які товари або послуги клієнтам. Посилання на будь-який продукт або послугу на сайті не є пропозицією продавати або надавати цей продукт або послугу і не означає, що продукт або послуга доступні у всіх країнах або що назва, опис або специфікація продукту чи послуги будуть такими ж, що і на сайті. У разі конкретних рекомендації щодо наявності та придатності будь-якого продукту або послуги слід звертатися до відповідного відділення або дистриб'ютора Юнілівер Україна.

Контент

Інформація на цьому сайті була включена добросовісно, але тільки для загальних інформаційних цілей. Вона не повинна покладатися на будь-яку конкретну мету і не взмозі надати жодних заяв або гарантій щодо її точності та повноти. Ціна акцій і дохід, отриманий від них, може знизитися так само, як і зрости, через що інвестори можуть не повернути початково інвестовану суму. Показники минулого не обов'язково є орієнтиром у майбутньому.

Ні Unilever PLC, ні Юнілівер Україна, ні жодне її представництво, а також її працівники або агенти не несуть відповідальності за будь-які втрати, пошкодження або витрати, пов'язані з будь-яким доступом або використанням цього сайту чи будь-якого сайту, пов'язаного з ним, в тому числі без обмеження, будь-якої втрати прибутку, непрямих, випадкових або послідовних втрат.

Всі коментарі, пропозиції, графіки, ідеї (включаючи продуктові та рекламні ідеї), а також інша інформація або матеріали, які ви надаєте Unilever PLC через цей веб-сайт, стануть і залишатимуться виключною власністю Unilever PLC, включаючи будь-які майбутні Права, пов'язані з такими поданнями, навіть якщо ці терміни та умови будуть змінені згодом або припинені.

Це означає, що ви відмовляєтеся від будь-яких прав власності на такі матеріали, і ви визнаєте Unilever PLC необмеженим правом використовувати їх (або матеріали або ідеї, подібні до них) у будь-якому засобі, зараз і в майбутньому, без повідомлення, компенсації або іншим зобов'язанням перед вами або будь-якою іншою особою. Це також означає, що Unilever PLC не зобов'язані зберігати ваші подання конфіденційними.

Ми залишаємо за собою право вносити будь-які зміни та виправлення на цей сайт, у будь-який момент, коли ми вважатимемо це за потрібне.

Обмежені повідомлення

На різних сторінках сайту вам можуть бути запропоновані автоматичні посилання на інші сайти, що відповідають контексту цієї сторінки сайту. Це не означає, що Unilever PLC або філії обов'язково пов'язані з будь-якими іншими сайтами або їх власниками.

440/5000 Незважаючи на те, що Unilever PLC вважає, що ці сайти представлятимуть певний інтерес, Unilever PLC, а також філії й їхні працівники та агенти не повинні нести ніякої відповідальності за будь-яке оформлення цих сайтів або за будь-яку інформацію, що міститься в них, ця інформація не була перевірена або схвалена компанією Unilever PLC або її філіями.

Якщо в будь-який момент буде виявлено, що ви отримали доступ до іншого сайту, ви можете повернутися на цей сайт, натиснувши стрілку "назад", або ввівши адресу домену Unilever PLC.

* Компанія Unilever Group - це будь-яка компанія, в якій Unilever PLC одноосібно або обидві водночас прямо або побічно володіють чи контролюють не менше 50% акцій, або контролюють призначення більшості правління.

Домен Unilever

Unilever PLC.

На початок